Kaip gauti paskolą internetu?

Apie paskolų gavimąAr kada teko naudotis internetinių paskolų paslaugomis? Jei ne, tuomet puiku! Juk visada būna pirmas kartas. O kad jis būtų paprastesni, norime jums pateikti detalią instrukciją, kaip gauti paskolą internetu.

                  Jei dar niekada neteko imti paskolos internetu, pradėsite nuo pačių pradžių. Pirmas žingsnis, kurį reikia padaryti, tai išsirinkti norimą kreditorių. Visi jie siūlo skirtingas sąlygas ir visi žmonės reikalauja skirtingų sąlygų. Kreditorių yra nemažai, todėl išsirinkti gali būti sudėtinga. Tačiau tam į pagalbą ateina įvairios svetainės, kuriose galima palyginti skirtingų kreditorių sąlygas. Tad visų pirma rekomenduotume susirasti būtent tokią internetinę svetainę.

                  Jei išsirinkote kreditorių ir norit gauti paskolą, jums reikės apsilankyti to kreditoriaus svetainėje. Paprastai jau pirmame puslapyje galima pasirinkti kredito dydį ir grąžinimo terminą. Iškart matysite palūkanų dydžius ir kitas sąlygas. Tuomet, norint gauti paskolą, jums reikės prisiregistruoti.

                  Dažniausiai registracija trunka vos porą minučių, nes tereikia suvesti vardą, pavardę, kontaktinius duomenis. Tuomet prašoma perskaityti sutarties sąlygas ir pažymėti, kad su jomis sutinkate. Čia patartina būti atidiems ir viską perskaityti. Ypač, jei paskolą norite gauti pirmą kartą.

                  Kitas žingsnis dažnu atveju būna vieno cento pervedimas į kreditoriaus sąskaitą. Tai padeda kreditoriui sužinoti, jūsų banko sąskaitos numerį (o jūs būsite tikri, kad nesuklydote jį pateikdami), taip pat tai patvirtina jūsų asmens duomenis. Tuo pačiu kreditorius gali patikrinti ir jūsų kredito istoriją, taip nuspręsdamas, ar jūs galėsite gauti paskolą.

                  Kitas žingsnis yra… pinigų naudojimas. Šiandien dauguma greitųjų paskolų yra pervedamos per keliolika minučių. Tad praėjus šiam laikui pasitikrinkite savo banko sąskaitą ir pažiūrėkite, ar jau gavote pinigus.

                  Dabar svarbu nepamiršti laiku grąžinti kredito. Vieni kreditoriai siūlys paskolą grąžinti vienu kartu, kiti norės, kad reguliariai mokėtumėte įmokas. Tokios įmokos mokamos per internetinę bankininkystę, o kiti kreditoriai priima mokėjimus ir kai kurių prekybos centrų kasose, informacijos skyriuose, kituose punktuose. Tokiu atveju svarbu turėti iš kreditoriaus gautą kodą, kuris padės sumokėti.

                  Paprastai instrukcijos, kaip reikia grąžinti gautą paskolą, yra siunčiamos elektroniniu paštu. Jei nespėsite laiku sumokėti įmokos, taip pat greičiausiai būsite perspėtas elektroniniu paštu. Tad būtinai kasdieną tikrinkite savo elektroninį paštą. Jei negalite sumokėti ar norite pasiskolinti daugiau, kreipkitės į kreditorių ir klauskite, ką jis gali pasiūlyti. Kaip matote, gauti paskolą internetu yra labai lengva ir tai sugebės kiekvienas.