Sms kreditas: kaip tai veikia?

SMS kreditasKreditas trumposiomis žinutėmis. Iš pažiūros tai skamba kaip kokia mistika, tačiau tai tikra realybė ir nustebsite sužinoję, jog daugelis tautiečių jau sėkmingai naudojasi šia paslauga. Visgi, akivaizdu, jog sms kreditas suteikiamas ne be registracijos kredito įmonės duomenų bazėje. Tad pradžioje vartotojas privalės užsiregistruoti kreditoriaus tinklapyje ir tik po to turės galimybę gauti paskolą trumpąja žinute. Bet apie viską nuo pradžių.

Jei vartotojas jau yra prisiregistravęs kreditoriaus duomenų bazėje, tuomet didelių keblumų gauti kreditą neiškils. Viskas ko reikia, tai tik iš telefono numerio, kurį vartotojas pateikė registruodamasis, išsiunčiama trumpoji žinutė ir sms kreditas per kelias minutes jau pervedamas į vartotojo banko sąskaitą.

Trumpoji žinutė, kuria norima gauti paskolą, turi būti suformuluota tam tikra tvarka. Įprastai žinutės pradžioje rašomas raktinis raidžių kodas (SOS, PASKOLA ar pan.). Kiekviena kredito įmonė turi savo raktinį žodį, kurį vartotojas lengvai ras kredito įmonės tinklalapyje. Tuomet yra nurodomas paskolos dydis bei terminas, kuriam norima pasiimti paskolą. Trečioji trumposios žinutės dalis yra identifikacinė: įprastai tai gali būti vartotojo slaptažodis su kuriuo šis prisijungia prie kreditoriaus sistemos, asmens kodas ar kitas, tik jam būdingas ženklų rinkinys. Sms kreditas kiekvienoje įmonėje suteikiamas vien pagal jos nustatytą trumposios žinutės turinį, todėl vartotojas privalo atidžiai jį išstudijuoti ir neįvelti klaidų.

Sms kreditas itin patogus tuomet kai vartotojas neturi galimybės naudotis internetu arba interneto ryšys toje vietovėje, kurioje yra vartotojas yra silpnas, nepastovus. Ši paslauga ne tik panaikina ryšio barjerus, bet ir leidžia vartotojui jaustis laisviau, inovatyviau. Svarbu nepamiršti tik to, jog vartotojas gali gauti kreditą tokį, koks leidžiamas jo kreditoriaus skaičiuoklės. Tai reiškia, jog sumos ir skolinimosi laikotarpis turi atitikti kreditoriaus siūlomus. Dėl šios priežasties yra gana pravartu skirti šiek tiek laiko ir „pažaisti“ su kredito skaičiuokle. Atidžiau pasidomėjus kokiam laikotarpiui, kokios skolinimosi sumos yra galimos, pats sms kreditas taps greitesnis, paprastesnis ir efektyvesnis. Juolab, jog ši paslauga yra sukurta vien dėl vartotojų patogumo ir galimybės neprisirišti prie erdvės ir laiko matų.