Ar einate teisingu keliu gyvenime?

Sapnai ir jų reikšmėsVisiems ateina metas, kai susimąstome, ar teisingai gyvenime, ar darome tai, ką turėtume daryti, ar mus tenkina mūsų darbas, padėtis, uždirbami pinigai, tikslų realizavimas? O gal visai nebeturite tikslų ir neįsivaizduojate, ką iš tiesų gyvenime norėtumėte veikti, ko siekti, kas jus daro laimingu ir kas iš tikrųjų džiugina? Naktimis kankina nuobodūs sapnai, dienomis nežinote ką veikti ir gyvenimas pasidaro tiesiog nepakeliamai nuobodus. Taip visą laiką ir bus, kol nesuprasite dėl ko gyvenate ir kas iš tiesų jus žavi, kam jaučiate aistrą. Tik realizavę savo galimybes, galėsite gyventi laimingai ir džiaugtis tuo, ką darote.

                  Bet kaip gi sužinoti, kas iš tiesų jus traukia? Iš tiesų, jūs tą jau žinote jau žinote. Kažkur giliai pasąmonėje. Daug apie tai galvojant, tai gali išlysti ir sapnuose ir bėgiojant. Tačiau jei norite viską padaryti greičiau, imkitės tikrų veiksmų! Prisiminkite savo vaikystę, jaunystę, paauglystę. Kas tuomet jus traukė? Kokie pomėgiai užėmė didžiąją jūsų laiko dalį? Dažnai, kol nesame verčiami užsidirbti pinigų ir išlaikyti namus, šeimą, leidžiame sau svajoti ir galvoti. Tačiau, kai reikia rimtai ieškoti darbo ir uždirbti pinigų, staiga pamirštame savo svajones, pomėgius ir einame ten, kur daugiau moka pinigų. Tačiau, net ir po kelių metų tokio darbo, vis tiek pasidarys nuobodu ir nejučia pradėsime ieškoti savo tikrojo pašaukimo.

                  Užduokite sau klausimus, ko negalite nedaryti? Kuo domitės? Kas jus verčia pamiršti laiką, pamiršti miegą ir valgį? Ties kokiomis knygomis parduotuvėje sustoja akys? Nenuostabu, kad netrukus atrasite pasikartojančius dalykus, jei atsakinėsite į tokius ir panašius klausimus. Gal net susapnuosite tai, kas jus iš tiesų traukia? Nors ne daug kas tiki, bet sapnai ir jų reikšmės gali išties daug mums papasakoti apie mus pačius, mūsų slaptus norus, troškimus ir siekius. Stebėkite, ką sapnuojate, galbūt sapnai kartojasi ir iš jų galima išgauti kokią nors prasmę?

                  Jei supratote bent jau kryptį, kur turėtumėte eiti, imkitės veiksmų! Kad ir pačių mažiausių. Žiūrėkite, ar jums tai patinka. Ar tai kur nors veda, ar teikia malonumą. Jei ne – sudarykite kitokį veiksmų sąrašą ir vėl bandykite. Bandykite dar ir dar kol galiausiai pajusite, kad užsiimate tuo, kas jus iš tiesų žavi ir kam jaučiate aistrą.