Jaukus restoranas senamiestyje

Vingriai restoranas

Lietingą šeštadienio popietę vaikščiojome po Vilniaus senamiestį, ir nusprendėme užsukti į restoraną vėlyvų pietų. Akis patraukė restoranas Vingriai, į kurį ir užsukome. Juokavau, kad tai – ne atsitiktinumas, nes retai pirmas pasitaikęs restoranas yra tokios aukštos klasės.

Mus pasitiko maloniai nusiteikusi padavėja, kuri palydėjo prie laisvo staliuko. Vingriai restoranas iš karto sužavėjo jaukia, prabanga alsuojančia aplinka, ir atrodo, kad čia kiekviena detalė yra labai kruopščiai parinkta.  Kadangi bevaikštinėdami kiek sušalome, iš karo užsisakėme plikomos arbatos, ir  pirmiausia išsirinkome užkandžius. Mane labai žavi kaukazietiška virtuvė, tad  labai apsidžiaugiau, kad čia siūlomas gana gausus kaukazietiškų valgių pasirinkimas. Užsisakėme su čiobreliais marinuoto varškės sūrio ir baklažanų, įdarytų graikiniais riešutais.  Panašių patiekalų yra tekę ragauti viešint Gruzijoje, tad pamaniau, kad tikrai nesuklysiu pasirinkdama būtent šiuos patiekalus. Jų skonis buvo iš tiesų puikus, tad nusivilti neteko.

Išsirinkti pagrindinius patiekalus nebuvo labai paprasta, nes viskas atrodė labai viliojančiai. Aš pasirinkau vištienos kumpelius, o vyras – kiaulienos šonkaliukus. Ilgai laukti neteko, kol padavėja atnešė užsakytus patiekalus, ir savo pasirinkimu nusivilti neteko – maisto skonis buvo tikrai puikus, o jo pateikimas dar labiau skatino apetitą. Visada atkreipiu dėmesį į tai, kaip yra pateikiamas maistas, – galbūt dėl to, kad pati esu dizainerė, ir didelį dėmesį skiriu smulkmenoms.

Nors pasirinkti patiekalai buvo tikrai sotūs, tačiau nusprendėme paragauti ir deserto, kurį išsirinkome labai greitai. Akis patraukė restorane gaminami šokoladiniai triufeliai, taigi, juos ir užsisakėme. Turiu pasakyti, kad nieko panašaus dar tikrai neteko ragauti, ir šį desertą labai rekomenduočiau visiems restorano svečiams., kurie nori paragauti ko nors išskirtinio.

Mes labai vertiname kokybišką maistą, ir restoranams esame gana išrankūs, tačiau džiaugiuosi, kad šį kartą visai atsitiktinai užsukome į restoraną Vingriai. Čia sužavėjo viskas, pradedant jaukia restorano atmosfera, ir baigiant nuostabaus skonio desertu, kuris apvainikavo mūsų apsilankymą restorane. Sočiai pavalgę pastebėjome, kad lietus liovėsi, taigi, atsisveikinę ir padėkoję už puikų maistą išėjome toliau vaikštinėti po Vilniaus senamiestį, kuris žavi visais metų laikais.