Lažybų bendrovės Lietuvoje

Lažybų bendrovės LietuvojeVisi žmonės yra valdomi vienokių ar kitokių troškimų. Vienas iš tokių troškimų yra noras turėti daugiau pinigų. Šis noras mus skatina ieškoti geriau apmokamo darbo, stengtis būti produktyvesniems, tačiau tai nėra vieninteliai būdai prasimanyti pinigų. Kitas taip pat daugeliui žmonių patinkantis būdas yra juos laimėti. Dėl to įvairios loterijos, lošimų namai, žaidimų automatai yra itin populiarūs. Taip pat Lietuvoje per keletą metų labai išpopuliarėjo lošimų bendrovės.

Jų populiarumą lėmė tai, kad lietuviams statymas už sporto varžybas atrodo labai natūralus. Daugelis lietuvių labai domisi krepšiniu, todėl noras laimėti pinigų statant už krepšinio varžybas jiems jau spėjo tapti įprasta veikla, o tai pastebėjo lažybų bendrovės Lietuvoje.

Žinoma, lažybų bendrovių punktuose ar jų portaluose internete galima statyti ne vien už krepšinio varžybas. Statyti dažniausiai galima beveik už bet kurią sporto šaką: futbolą, krepšinį, tenisą, golfą ir t.t. Tačiau, tai dar ne viskas. Jūs galite atlikti statymus net už tai, kas šiais metais laimės Euroviziją ar Oskarą. Tuo pačiu statymai neapsiriboja tik tuo, kas laimės ar pralaimės. Jūs galite atlikti statymus už tai, kokiu rezultatu bus sužaista, kas įspirs įvartį, o kartais pasitaiko net ir labai neįprastų pasiūlymų, pavyzdžiui, per praėjusį pasaulio futbolo čempionatą buvo galima atlikti statymą „ar Urugvajaus rinktinės žaidėjas Luisas Suarezas per čempionatą įkas priešingos komandos žaidėjui į galvą“ – žinoma, šio statymo koeficientas buvo itin didžiulis, nes niekas nesitikėjo, kad taip įvyks. Tačiau tie nedaugelis žmonių pasaulyje, kurie atliko šį statymą, pastatę vos porą dešimčių eurų tapo labai turtingi.

Kaip jau supratote, atliekant statymus galima pasikliauti ir sėkme, o ne vien griežtu išskaičiavimu, nors šis variantas ir būtų labiau patartinas, jei norite, kad statymai taptų nuolatiniu jūsų pajamų šaltiniu. Jei jau galvojate apie lažybas kaip apie pragyvenimo šaltinį, jums reikėtų pradėti vesti aiškią statistiką kiek ir už ką statėte, kiek laimėjote ir kiek pralaimėjote. Praeities statymų statistika jums padės lengviau nuspręsti už ką verta ir už ką neverta statyti ateityje.