Protų kovos ir komandinė dvasia

Protu kovos

Turbūt jau esate girdėjęs apie nuostabų žaidimą vadinamą protų mūšiu. Taip pat kai kurie žmonės šį žaidimą vadina „protu kovos“. Jei jūs kartais apie šį žaidimą girdite pirmą kartą, tuomet mes jums greitai paaiškinsime pagrindinį žaidimo principą.

Jūs su savo komanda ateinate į vietą kur yra rengiamas žaidimas, dažniausiai tai yra baras, kavinė ar restoranas. Prieš prasidedant žaidimui visos komandos jau turi būti žaidimo vietoje. Žaidimas prasideda vedėjui pristatant komandas, o po komandų pristatymo prasideda pirmas turas. Turai dažniausiai yra sudaromi iš dešimt klausimų, o jie savo ruoštų gali būti teminiai, atsitiktiniai, muzikiniai, vaizdo įrašų ar paveikslėlių klausimai, o kartais žaidimas būna paįvairinamas įvairiais ekstra turais.

Turo metu išgirdę klausimą jūs su komanda tariatės ir svarstote koks galėtų būti atsakymas, o sugalvoję jį užrašote į lapelį. Taip užrašote visus atsakymus į turo klausimus ir po turo atnešate lapelį vedėjui. Dažniausiai turo laikas ir laikas skirtas atsakymams yra limituotas ir po jo lapelių atnešti nebegalima. Žaidimo pabaigoje komanda atsakiusi daugiausiai klausimų yra skelbiama nugalėtoje.

Tai yra esminiai protų kovų žaidimo akcentai. Tačiau mes jums norime papasakoti ne apie techninę žaidimo pusę, o apie jo teikiamą naudą jūsų draugų kompanijai, bendradarbių kolektyvui ar net šeimai. Žaidimų klausimai dažniausiai būna sudaryti iš begalės skirtingų sferų, todėl vienam žmogui žinoti visų atsakymų yra praktiškai neįmanoma. Visgi keletas žmonių su skirtinga patirtimi ir žiniomis gali atsakyti žymiai daugiau klausimų. Todėl šis žaidimas yra puikus komandinio darbo pavyzdys.

Šis žaidimas yra naudingas ir tuo, kad jūs plečiate savo žinias ir akiratį ir kiekvieną kartą išėję iš protų kovų būsite pasisėmę daugiau žinių nei turėjote prieš ateidami į žaidimą. Tas pats galioja ir jūsų komandos draugams. Tuo pačiu jūs geriau pažinsite savo draugus ar kolegas ir ugdysite komandinę dvasią ir savitarpio pagalbą. Savitarpio pagalba ir patarimai žaidimo metu yra ypač svarbūs, nes labai dažnai mus ištinka situacija, kai atsakymą mes iš tiesų žinome, bet mums reikia mažo pastūmėjimo teisingo atsakymo link. Tam ir yra skirta komanda, net nežinodama atsakymo, ji pažinodama jus gali jums padėti prisiminti atsakymą, o tai padaryti išties yra nesunku primenant draugams faktus kurie gali padėti.

Šis žaidimas Lietuvoje pastaruoju metu tampa vis populiaresnis ir kiekviename mieste bent kartą per savaitę kur nors tikrai yra žaidžiamas. O jei gyvenate didmiestyje tuomet protų mūšių atrasite vos ne kiekvieną dieną. Tad jei norite smagaus laiko praleidimo su draugais galimybės suburkite savo komandą ir registruokitės į protų kovų žaidimą!