Kaip pagyvinti bendrabučio kambarį

SekcijosDaug studentų rudenį kraustysis į bendrabučius. Nors tai atrodo gana tolimas dalykas, apie tam tikrus dalykus reikia pradėti galvoti jau dabar. Ko gero, būsite apgyvendinti vidutiniškame, niekuo neišsiskiriančiame kambaryje. Jei esate kūrybiškesnės sielos asmenybė, norėsis tą erdvę paversti labiau panašesnę į namus, o ne į laikiną prieglobstį. Pasidalinsime keliais patarimais, kurie padės tai padaryti.

  1. Išnaudokite sienas. Kadangi bendrabučio kambariai paprastai nebūna labai dideli ir kiekvienas gyventojas turi ribotą kvadratinių metrų skaičių, verta išnaudoti ir sienas. Pats geriausias ir daugiausia jaukumo suteiksiantis patarimas – pasidaryti nuotraukų koliažą. Jis primins geriausius mokyklos laikus, akimirkas praleistas su šeima ir draugais ir viską, ką norite labiausiai prisiminti. Jei nuotraukų kabinti nenorite, papuoškite sienas kokiais nors paveikslais ar pakabinamomis girliandomis – jos pagyvins kambarį ir suteiks asmeniškumo jausmą, kuris leis jaustis kaip namuose.
  2. Atsivežkite mielų daiktų iš namų. Įvairios skulptūrėlės ar pliušiniai žaislai tikrai ras vietą ant sekcijos ar nedidelės ir mielos spintos. Tokie dalykai primins namus ir leis jaustis jaukiau net ir pirmosiomis dienomis, kai nieko nepažįstate ir nauja erdvė dar atrodo svetima. Taip pat, lentynas galite papuošti ir gėlėmis – jos kaip mat suteiks kambariui daugiau spalvų ir skleis malonų kvapą, kuris greitai nuramins ir kels malonius jausmus.
  3. Perstumdykite baldus. Susitarkite su drauge gyvenančiais žmonėmis, kaip galite pakeisti turimą erdvę. Galite padalinti ją taip, kad vienoje pusėje tarsi būtų miegamojo erdvė, o kitoje – darbo. Palikite šiek tiek vietos ir šaldytuvui, kuris atstos virtuvę. Viskas, ko reikia, tai šiek tiek fantazijos, komandinio darbo ir pastangų – taip galite paversti net ir mažiausią bei nykiausią vietą gana jaukiu būstu, kuriuo džiaugsitės darbo dienų vakarais, kai grįšite po paskaitų. Labai svarbu įsirengti kambarį taip, kad būtų ne tik patogu, bet ir jauku gyventi – juk dabar tai antrieji jūsų namai.

Taigi, gyvenimas bendrabučio kambaryje iš pradžių gali kiek neraminti ar net gąsdinti, tačiau ir čia galite jaustis kaip namie, tereikia pakeisti keletą detalių. Imkitės darbo ir gyvensite gražiai ir vis rečiau norėsite grįžti namo.