Odinių baldų valymas

balduKiekvienas iš mūsų nusipirkęs naują baldų komplektą, norime, kad jis išliktų gražus ir atrodytų naujas kuo ilgiau. Tam, kad tai pasiekti tereikia nusipirktais baldais kartas nuo karto pasirūpinti. Būtent todėl, mes jums paruošėme keletą patarimų, kaip reikia valyti odinius baldus

  • Siurbimas

Kaip ir su visais kitais baldais, pirmasis žingsnis į švarą yra siurbimas. Išsiurbę savo odinius baldus nuo nešvarumų labai palengvinsite valymo procesą. Nepamirškite išsiurbti vietų po pagalvėlėmis ir ertmių į, kurias patenka daugiausiai šiukšlių ir trupinių.

  • Acto tirpalas

Vienas iš būdų palaikyti odinius paviršius yra jų plovimas acto tirpalu. Į dubenėlį įpilkite vandens ir acto po lygiai, tuomet paimkite kempinę ar skudurėlį, pamirkykite į tirpalą ir nuvalykite odinių baldų paviršius. Žinoma šis tirpalas nepadės kovoti su įsisenėjusiomis dėmėmis, tam reikalingi kiti tirpalai. Skirtingoms dėmėms reikalingi skirtingi tirpalai, todėl norint pašalinti dėmes geriausia yra kreiptis į specialistus.

  • Slėpkite nuo tiesioginių saulės spindulių

Žinoma, visiškai išvengti saulės įmanoma tik tose patalpose, kuriose nėra langų, tačiau, jei norite, kad jūsų baldai būtų kuo mažiau pažeisti, jums reikės laikytis kelių taisyklių. Visų pirma, jei tik galite, atsukite baldus nugara į langą, tokiu atveju saulė pažeis tik nugarinę pusę. Taip pat užtraukite užuolaidas ar žaliuzes, kai išeinate iš kambario, taip saulė kenks baldams tik tuo metu, kai esate kambaryje ir neilgiau. Taip pat, nepamirškite, kad ne tik saulė kenkia odiniams paviršiams. Juos gali pažeisti ir kiti šilumos šaltiniai, todėl geriau nestatyti fotelių ar sofų prie radiatorių, palikite bent jau vieno ar dviejų metrų tarpą tarp baldų ir šilumos šaltinių ir taip apsaugosite odą nuo skilinėjimo.

Tačiau atminkite, kad jei baldu valymas jums ne prie širdies, tuomet neprivalote to daryti patys. Jūs visuomet galite kreiptis į profesionalias valymo paslaugas teikiančias įmones ir jos išvalys ir atnaujins visus jūsų namuose esančius baldus ir tam jie naudos geriausias priemones. Pasirinkę specialistus jūs būsite užtikrinti maksimalia švara ir greitu bei džiuginančiu rezultatu.