Elektronikos taisyklos beieškant

Jei žmogus dažnai naudojasi įvairiais elektronikos prietaisais, puikiai suprantama, kad bėgant laikui jam jie tampa įprastinėmis jo kasdienio gyvenimo sudedamosiomis dalimis, be kurių jis negali įsivaizduoti savo kasdienybės. Tai reiškia, kad tokių prietaisų pagalba žmogus gali gerokai lengviau atlikti visas jam aktualias užduotis ir tokiu būdu sutaupyti daugiau savo brangaus laiko. Vietoje to, kad vartotojai šiandien pasitelktų anuomet tradiciniais buvusius sprendimus, jie gali be vargo visą tai padaryti elektronikos prietaisų pagalba. Tačiau jei elektronikos prietaisais yra naudojamasi labai dažnai, akivaizdu, kad anksčiau ar vėliau tenka susidurti ir su elektronikos techniniais gedimais. Tokiose situacijose vartotojai turėtų nuspręsti, ką jie turėtų daryti, t.y. pasitelkti elektronikos remonto paslaugas ar pirkti naują elektronikos prietaisą.

Norint lengviau atsakyti į tokį svarbų klausimą, visų pirma vertėtų kreiptis į elektronikos remonto paslaugų teikėjus, kurie galėtų palengvinti jūsų apsisprendimą. Elektronikos taisykla, kurią jūs nuspręsite pasirinkti, galės įvertinti jūsų turimą elektroniką ir jos būklę. Tokiu būdu jie galės jums pasakyti ar jūsų elektronika yra verta taisymo, ar to daryti nėra jokios prasmės ir jums reikėtų pirkti naują elektronikos prietaisą. Nors tokie atvejai yra reti, vis dėlto jų gali pasitaikyti. Todėl naudinga iš anksto pasitarti su šios srities specialistais, kurie atsakytų į jūsų klausimus, įvertintų jūsų turimos elektronikos būklę ir padėtų lengviau priimti teisingą sprendimą.

Kaip bebūtų, šiuolaikinėje rinkoje yra labai daug skirtingų elektronikos taisyklų, iš kurių galite pasirinkti. Nepaisant to, kuriame mūsų šalies mieste jūs gyvenate ir kuriame iš jų jūs ieškote tokių paslaugų teikėjų, galite būti visiškai tikri, kad surasite tai, ko jūs ieškote. Didžiulis tokių paslaugų teikėjų asortimentas užtikrina didelę pasirinkimo laisvę ir galimybę surasti elektronikos remonto specialistus, kurie puikiai išmano savo darbą ir gali užtikrinti, kad jūsų elektronika bus suremontuota labai profesionaliai ir kokybiškai. Todėl dabar jums tereikia pasidomėti, kokie šių paslaugų teikėjai veikia jūsų mieste ir ką jie jums galėtų pasiūlyti.

Kodėl bitcoin kursas dažnai krenta žemyn?

bitcoin kursasKetinate investuoti solidžią sumą į bitcoin valiutą? Turėkite galvoje, kad bitcoin kursas šiuo metu nėra pastovus, jis labai kinta. Pokyčiai vyksta kone kas valandą. Šiuo metu bitcoin kursas yra perkopęs net 5000 eurų sumą, o investuotojai ir ekspertai pabrėžia, kad tai tik menka dalis to kiek dar ši valiuta kils. Tad, jeigu ketinate nemažą sumą investuoti į šią valiutą, tai paskubėkite jos įsigyti, nes jos pabrangimas galimas kad ir už kelių minučių. Ekspertai pabrėžia, kad bitcoin valiutos įsigijimas nėra toks lengvas procesas kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Pirmiausia reikia daug dėmesio skirti domėjimuisi pačia valiuta. Kai kurie žmonės aklai investuoja į šią valiutą nepasidomėdami nei keityklomis, nei kitais niuansais. Tai garantuoja nuostolius.

Pirmiausia reikia suprasti, kad bitcoin kursas ir toliau svyruos. Jis kils ir leisis žemyn, todėl perkantiems šią virtualią valiutą reikėtų nusiteikti, jog prireiks kantrybės. Kantrybė bus jūsų draugas. Valiuta gali nusileisti per kelis šimtus eurų vos per kelias sekundes, tačiau ne kartą buvo atvejų, kuomet po kelių minučių šios valiutos vertė grįžo į tą pačią vietą. Dėl tokių staigių šuolių, žinoma, išlošia patyrę investuotojai, kurie užsiima spekuliacijomis t.y. laukia momento kuomet valiutas smarkiai nukris, ją superka, o matant pakilimą, ją paskui parduoda didesne kaina. Kartais netgi yra imituojami valiutų šuoliai.

Būtina žinoti, kad dažnai pasitaiko atvejų, kuomet šia valiuta yra tyčia manipuliuojama. Stambiausi bitcoin turėtojai neretai staigiai parduoda šią valiutą ir tuomet jos vertė nukrenta. Kai įvyksta kritimas, kiti ją nuperka žemesne kaina. Aišku, po trumpo laiko valiutos vertė grįžta į pradžią ir šitaip uždirbama nemažai pinigų. Jeigu norite išvengti tokių manipuliacijų, tuomet jokiu būdu nereikėtų išsigąsti staigių kritimų žemyn, nes tikėtina, kad po trumpo laiko bitcoin kursas atsigaus ar netgi dar labiau pakils.

Bitcoin kursas svyruoja dėl daugelio priežasčių, tačiau kritimus lemia būtent su šia valiuta susiję neigiami įvykiai. Jeigu jų nėra, tuomet šios valiutos vertė kad ir nežymiai, tačiau po truputį kyla aukštyn.

Kiek kainuoja pasidaryti įrašą

Įrašų studijaKainos įrašų studijose yra dar miglota sritis daugeliui paprastų piliečių. Juk tikrai retam iš mūsų prireikia tokių paslaugų kaip muzikos albumo įrašymas ar fonogramų gamyba. Kita vertus, bet kurią dieną patys galime tapti verslininkais ir pulti ieškoti įrašų studijos, kuris pasirūpintų mūsų reklaminio klipo įgarsinimui ar pagamintų audio reklamą transliacijoms radijuje. Tuomet ir tenka išsiaiškinti kokios įrašų studija kainos vyrauja rinkoje, kur ieškoti pigiau, o kur geriau ir brangiau. Nors tai ir nėra taisyklė, dažniausiai kaina ir kokybė žengia koja kojon ir įrašų srityje. Tačiau ne visiems verslams ir ne visiems muzikantams tai turėtų būti labai aktualu. Galima pabandyti visaip.

Kalbant apie verslą ir jam skirtą reklamą, su kuria vienaip ar kitaip yra susijusios įrašų studijos, matome bent du kelius. Štai turite savo autoservisą ir nusprendėte, jog jums reikia reklaminio klipo. Jūs galite kreiptis į ką nors, kas gali tokį nufilmuoti ir sumontuoti. Po to ieškote įrašų studijos ir tenai savo reklaminį klipą įgarsinate. Kitas kelias kur kas paprastesnis – susirandate reklamos agentūrą, kuri pagamintų visą klipą nuo pradžios iki pabaigos ir nesukate sau galvos.

Antrasis atvejis atrodo kur kas patrauklesnis. Tuomet daug rūpesčių nusikelia nuo jūsų pečių, įrašų studija kainos jums tampa nebeaktualios, viskas ko reikia – tik susimokėti ir palaukti. Tačiau tai turi ir vieną didelį minusą. Be jokios abejonės, tai kaina. Reklamos kompanijos pačios ne taip ir dažna įgarsina reklaminius vaizdo klipus ar gamina audio reklamą. Dažniausiai jų darbas yra idėjų generavimas ir jų įgyvendinimo valdymas. Kaip? Perkant paslaugas tose pačiose įrašų studijose, joms mokant už paslaugas ir dar patiems atsiriekiant dalį pinigų. Tad natūralu, jog tokiu būdu gamintas reklaminis klipas bus gerokai brangesnis.

Taigi, patiems ieškotis, kas nufilmuotų klipą, jį sumontuotų ir kas vėliau įgarsintų paprastai yra kur kas pigesnis variantas. O kaina jaunam verslui ar jaunam muzikantui dažnai yra labai svarbus veiksnys. Tokiu atveju tikrai tenka susipažinti, kokios kainos vyrauja įrašų studijose, nusistebėti, jog jos skiriasi net kelis kartus ir galų gale vis tik išsirinkti, kam patikėti savo reklamos gamybos bei įgarsinimo paslaugas. Tokiu būdu jūs daug geriau įsiliejate į procesą, galite labiau jį kontroliuoti, labiau jį suprantate ir, tikėtina, sutaupote nemažai pinigų. Kita vertus, tai tuo pačiu reikalauja ir daug jūsų laiko, kurį galėtumėte skirti tiesiogiai pagrindinei savo veiklai. Tad belieka rinktis.

Profesionalios svetainių kūrimo paslaugos: kaip pasirinkti?

puslapiu kurimasInternetinių svetainių pagalba daugelis verslininkų pritraukia naujus potencialius klientus, tačiau reikėtų pabrėžti, kad kokybiška svetainė ir kainuoja atitinkamą sumą. Paprastesnių puslapių kūrimas, anot specialistų, niekuomet nebuvo pigi paslauga, o todėl ir šiais laikais klientai neturėtų tikėtis mažesnių kainų kai jos dabar Lietuvoje dar labiau yra pakilusios. Ieškantiems specialistų, kurie atliktų svetainių kūrimo darbus, siūloma rinktis tuos, kurie turi nemažai patirties, nes visgi – kreipiantis į neaiškios kokybės paslaugas siūlančius asmenis, galima skaudžiai nudegti. Specialistai pabrėžti, kad tinklapių kūrimo kainos dažniausiai įvertinamos atskirai, todėl kiekvienam klientui teks pasiruošti adekvatų biudžetą. Jeigu jums reikia tinkamai veikiančios interneto svetainės, kurioje nebūtų saugumo spragų, tai pirmiausias žingsnis būtų – profesionaliai dirbančių specialistų paieška.

Ieškantiems kokybiškas paslaugas teikiančių specialistų reikėtų nemažai dėmesio skirti specializuotiems portalams. Jų dėka dabar galima lengviau surasti reikiamus profesionalus, kurie turėtų gerą reputaciją. Ypač svarbu tai, kad renkantis tinklapių kūrėjus, jie neturėtų prastų atsiliepimų. Paprastai kalbant, jeigu jūs rinksitės tokį tinklapių kūrėją, kurio paslaugomis liko nepatenkinta daug žmonių, tai nemaža tikimybė, kad užsisakius paslaugas, nepasitenkinimą reikšite ir jūs. Jums reikia užsisakyti paslaugas iš tų specialistų, kurie turi ne nusiskundimų, o būtent rekomendacijų iš kitų žmonių. Taip apsidrausite nuo pinigų praradimo.

Dažniausiai interneto svetainės kūrimas kiekvienam trunka skirtingą laiką ir viskas priklausys tik nuo kliento poreikių, tiek ir nuo specialisto patirties. Kuo labiau patyręs specialistas, tuo jis viską atliks greičiau. Tiesa, tai dar nereiškia, kad už greitą darbą specialistas paims mažesnę sumą. Specialistai visus tinklapių kūrimo darbus įvertina individualiai, tad galutinė kaina paaiškės tik tuomet, kai pateiksite visą detalią informaciją. Taip pat reikia pažymėti, kad nevalia kreiptis į tokius tinklapių kūrėjus kurių paslaugų kokybė nėra aiški.

Pavyzdžiui, jeigu jūs kreipsitės į tokį tinklapių kūrėją, kuris prieš tai dirbo tik su turinio valdymo sistemų įrašymu, tai logiška, kad jis ko gero neturės kompetencijos kurti išskirtines sistemas, nes tam reikės programavimo žinių. Turite rinktis tik savo srities profesionalus, nes tik jie galės atlikti visus darbus tinkamai.

Dūmų mašinos: ar internete jo siūlomos pigiau?

dumu masinosScenos įrangos įsigijimui ketinate išleisti nemažą sumą pinigų, todėl norite gauti kokybiškus ir ilgai veikiančius įrenginius? Jums derėtų pirmiau pasidomėti kurie įrenginiai dabar dažniausiai naudojami renginių metu. Ne paslaptis, kad dūmų mašinos yra vienas dažniausių pasirinkimų ir jeigu galvojate apie tokios mašinos įsigijimą, tai nepamirškite, kad ją pigiau galima įsigyti internetu. Elektroninėje erdvėje jūs galite rasti daug el. parduotuvių, kurios siūlo dūmų mašinas, tačiau vos tik kelios pasiūlys kokybiškus įrenginius. Jeigu jums reikia dūmų mašinos, tai jos turėtumėte ieškoti tokiose el. parduotuvėse, kurios specializuojasi būtent scenos įrangos, bei muzikos instrumentų prekyboje. Ten rasite itin platų pasirinkimą.

Dūmų mašinos gali būti pasirenkamos ir pagal mažiausias kainas, tačiau norintiems kokybės derėtų rinktis pagal mašinų universalumą.

Labai svarbu paminėti, kad dūmų mašinos dabar gaminamos ir pagal renginių organizatorių reikalavimus, nes mat jie dažniausiai ir perka tokią įrangą. Gamintojai prisitaiko prie visų reikalavimų, todėl dabar galima matyti itin naudingus pasiūlymus. Štai, yra atokių dūmų mašinų, kurios veikia standartinių principu – ją turi įjungti kažkas. Tai yra standartiniai įrenginiai, kurių kainos yra mažiausios. Bet, jeigu norite, kad visi jūsų organizuojami renginiai apsieitų be nesklandumų, tai tuomet vertėtų pasižvalgyti į kiek brangesnius įrenginius, nes jie pasižymi tiek įvairiomis naudingomis funkcijomis, tiek ir universalumu.

Dabar dūmų mašinos yra gaminamos ir su kitais specialiais efektais. Pavyzdžiui, kai kuriose dūmų mašinose yra įmontuojami lazerius skleidžiantys prietaisai, o tai leidžia mėgautis ne tik dūmų efektais, bet ir įvairiais šviesos blyksniais. Geriausia tai, kad tokie universalūs įrenginiai skleidžia įvairius efektus, o ne tik dūmų uždangas, todėl organizuojantiems įvairaus tipo renginius tai būtų vienas geriausių pasirinkimų.

Kas liečia tokių dūmų mašinų kainas ir funkcionalumą, tai pirmiausia reikėtų pabrėžti, kad vargu ar tokius įrenginius pavyks įsigyti už keliolika eurų. Tokių universalių dūmų mašinų kainos prasideda nuo šimto eurų ir gali siekti netgi kelis šimtus ar tūkstančius, priklausomai nuo įrenginio galimybių. Kalbant apie universalių dūmų mašinų funkcijas, tai čia labiausiai išskirti reikia tai, kad šios mašinos gali būti įjungiamos nuotoliniu būdu. Tai reiškia, kad joks žmogus neturės stovėti prie pat mašinos ir laukti signalo kada ją įjungti – tai gali būti atliekama specialiu pulteliu ar kitais įrenginiais.

Visos dūmų mašinos turi būti perkamos su garantiniu aptarnavimu.

Būtina pabrėžti, kad nevalia dūmų mašinas pirkti iš neaiškių pardavėjų. Jie gali jums pasiūlyti naudotus įrenginius, kuriems nebus taikoma garantija. Patikimos, anksčiau minėtos el. parduotuvės siūlo kokybišką įrangą su visu garantiniu aptarnavimu. Tokiose vietose ir turėtumėte pirkti dūmų mašinas, jeigu vėliau nenorite patirti nemalonumų ir nuostolių.

Taip pat reikia paminėti, kad internetu perkantiems vis scenos įrangą reikėtų dairytis ne tik į dūmų mašinas, bet ir kitus įrenginius. Jeigu dūmų mašinos yra jūsų prioritetinis pirkinys, tai toje pačioje el. parduotuvėje pasižiūrėkite ir į kitą siūlomą įrangą – tikėtina, kad ten rasite viską ko reikia. Tiesiog jūs visą įrangą turėtumėte pirkti vienoje vietoje, nes nemaža tikimybė, jos įsigijimo metu išleidus didelę sumą gausite ir nemenką nuolaidą.

Kaip išsirinkti nešiojamą kompiuterį (laptopą)?

Nešiojamas kompiuterisKompiuteriai naudojasi ne tik maži vaikai, vos sulaukę poros metų, bet ir senyvo amžiaus žmonės, kuriems paprastai technologijos yra sunkiau įkandamos. Tai parodo, kokie svarbūs ir nuo mūsų gyvenimo būdo neatsiejami yra nešiojami kompiuteriai. Ir vos asmeniniam kompiuteriui sugedus, puolame ieškoti naujo, nes nei dienos negalime išgyventi be kompiuterio. Jei kompiuterį jau seniai pirkote, turbūt sunku bus suprasti, kokios technologijos šiandien vyrauja ir pagal ką išsirinkti nešiojamą kompiuterį – laptopą https://www.b-a.eu/c2028/Nesiojami-kompiuteriai. Tačiau nenusiminkite, šiame straipsnyje mes jums papasakosime, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, renkantis naują kompiuterį.

                  Visiems, kas tik naudojasi kompiuteriais, be abejo, yra svarbus įrenginio greitis. Kaip sparčiai veiks nešiojamas kompiuteris, labiausiai lemia trys dalykai: procesorius, RAM atminties kiekis ir tipas, kietojo disko tipas. Tad apie viską nuo pradžių.

                  Šiandien geriausi procesoriai žymimi i raidele. Kai rinksitės kompiuterį, pastebėsite, jog vieni turi i3 procesorių, kiti – i5 ar i7. Kuo didesnis skaičius, tuo naujesnės kartos yra procesorius. Praktiškai, kuo didesnis skaičius, tuo galingesnis ir greičiau veikiantis yra procesorius. Tačiau yra ne visai taip. Kai kurie i5 procesoriai lenkia i7 procesorius. Konkrečiu atveju reikėti žiūrėti šių kompiuterio komponentų palyginimus ir žiūrėti, kuris procesorius turi aukštesnį reitingą.

                  RAM atminties kiekis svarbus dirbant su dideliais failais, aktyviai naršant internete. 2 GB RAM atminties šiais laikais neužtenka praktiškai jokiai veiklai kompiuteriu, jei nenorime strigimų. Kuo daugiau RAM atminties, tuo greičiau kompiuteris veiks. Tiesa, verta žinoti, kad kiekvienas kompiuteris turi maksimalią RAM atminties skaitymo ribą, tad jei į nešiojamą kompiuterį įdėsite 64 GB RAM atminties, dar nereiškia, kad ji visa bus naudojama. Gamintojas nurodo maksimaliai galimą naudoti atminties kiekį ir tai nėra jokia paslaptis.

                  Kompiuterio našumą nusako ir HDD disko apsisukimų skaičius. Kuo jis didesnis, tuo greičiau veiks tokie procesai, kaip programų atidarymas, operacinės sistemos užkrovimas. Šiandien siūlomi 5400 rpm ir 7200 rpm HDD kietieji diskai. Tačiau turėkite omenyje, kad didesni apsisukimai gali lemti didesnį triukšmą dirbant kompiuteriu.

                  Geresnė išeitis, norint pagreitinti kompiuterį, yra ne naudoti HDD disko, o pakeisti jį į SSD tipo diską. Toks diskas neturi judamų dalių, veikia gerokai greičiau. Pavyzdžiui, pakeitę seną HDD diską į SSD kietąjį diską, jūsų kompiuteris gali net kelis kartus greičiau įsijungti, o programos bus atidaromos tiesiog akimirksniu. Tačiau turėkite omenyje, kad SSD diskui užsipildžius iki 80 procentų, sulėtės jo veikimas.

                  Nors laptopai gali būti ir labai greiti, tačiau yra ir kitų kriterijų, pagal kuriuos galima išsirinkti kompiuterį. Pavyzdžiui, ekrano tipas. Jis gali būti matinis arba blizgus. Matinis ekranas neturės atspindžių, o blizgiame ekrane spalvos bus ryškesnės. Taip pat, jei jums svarbu, atkreipkite dėmesį ir į internetinės kameros rezoliuciją, į klaviatūros kalbą, kompiuterio svorį. Malonumas naudojantis kompiuteriu priklauso ne tik nuo prietaiso veikimo greičio, bet ir nuo mažų smulkmenų, kurios padaro naudojimąsi kompiuteriu žymiai patogesnį.

Spausdintuvai ir rašalo kasetės

Rasalo kasetesEsate priklausomi nuo spausdintuvo? Jį naudojate ne tik darbe, bet ir namuose? O gal neturite, tačiau svarstote jį įsigyti, tačiau stinga žinių, kokio tipo spausdintuvas yra tinkamas jums ir kaip nepermokėti bei nesusivilioti naujausiais modeliais ar didele akcija, kuri vis tiek neparodo tinkamos prietaiso kainos?

Ne bėda, pirmiausiai pagalvokite kiek norėtumėte ir kiek galėtumėte išleisti pinigų spausdintuvui. Taip pat apsvarstykite, kaip dažnai jūs juo naudositės. Vieniems spausdintuvas yra kasdieninio naudojimo prietaisas, kitiems jo prireikia vos kartą per savaitę ar netgi rečiau. Būkite atidūs ir sekite nuolaidas. Dauguma parduotuvių jau turi savo internetinius tinklalapius, kuriuose galite palyginti kainas ar išsirinkti patinkantį modelį. Jei vis dar svarstote ar geriau įsigyti rašalinį, ar lazerinį spausdintuvą, pirmiausiai prisiminkite, ką dažniausiai spausdinate. Jei tai paveikslėliai, atvirukai, darbai, kuriems yra reikalingos spalvos ir itin gera jų kokybė – nedvejokite ir rinkitės iš rašalinių spausdintuvų asortimento. Kitą vertus, jei spausdinate itin dažnai, dažniausiai mokslui ar darbui skirtus dokumentus, elektronines knygas ir visa kita, kas dažniausiai būna raidės juodai ant balto, pagalvokite apie lazerinį spausdintuvą.

Abiejuose yra daugybė pliusų, tačiau nereikėtų pamiršti ir to, kad rasalo kasetes po ilgo naudojimo pasibaigia. Joms pasibaigus nevertėtų pulti į paniką. Tiesiog ramiai pagalvokite kur yra artimiausia vieta, kurioje yra pardavinėjami spausdintuvai, kompiuteriniai prietaisai bei jums tinkančios spausdintuvo kasetės. Jei nuvykstate į parduotuvę, o ten nėra jūsų tipo originalios kasetės, pabandykite įsigyti neoriginalią, tačiau prieš tai pasitarkite su pardavimų pagalbininkais, nes pasitaiko tokių spausdintuvų, kurie turi mikroschemas, o šios nepripažįsta kitokio tipo kasečių. Yra ir dar vienas būdas, kaip galite toliau tęsti spausdinimo darbus. Tai yra rašalo kasečių papildymas. Papildytos kasetės tarnauja taip pat ilgai, o ir pildymo kaina yra mažesnė. Pildydami tausosite gamtą ir būsite tikri, kad kasetė tiks jūsų spausdintuvui, kokybė išliks nepriekaištinga ir toliau galėsite džiaugtis savo spausdintuvu. Įprastai rašaliniai spausdintuvai atspausdina iki 500 lapų, o lazeriniai bene tris kartus viršija šį skaičių.

„Apple iPhone 6S Plus“ – žingsnis link tobulybės

Apple iPhone 6S Plus

Praėjusių metų „Apple“ kompanijos pristatyti išmaniųjų telefonų modeliai nebuvo pernelyg pribloškiantys, tačiau šie metai yra visiškai kitokie. Pristačius „Apple iPhone 6S Plus“ ir „iPhone 6S“ modelius, vartotojai buvo apstulbę. Žinoma, ši technologijų milžinė tai geba kuo puikiausiai. Nors patobulinimų nėra labai daug, tačiau esami pasižymi didele svarba ir radikaliais pokyčiais. Vienas iš didžiausių korekcijų patyrė išmaniojo telefono kamera, nepamirštant ir veikimo galios, RAM kiekio ir „iOS 9“ funkcionalumo.

Kai pasirodo nauji išmaniųjų telefonų modeliai, kyla pagrįstas klausimas, ar verta atsinaujinti savo dabartinį? Jei kalbame apie „Apple iPhone 6S Plus“, atsakymas yra akivaizdus – neabejotinai verta. Tačiau apie viską nuo pradžių.

Dabartinis „iPhone 6S Plus“ modelis atrodo taip pat kaip ir praėjusių metų, tačiau tai ir yra šauniausia. 5,5 colių ekrano įstrižainė ir toks pats pikselių skaičius (1920×1080 rezoliucija) kiekviename ekrano colyje – 401. Nors kitų kompanijų kuriami modeliai jau kurį laiką siūlo gerokai didesnę rezoliuciją, „Apple“ išlieka ištikima savo taikomiems standartams ir išskirtiniam požiūriui į išmaniuosius telefonus.

Pastarųjų metų modelyje „Touch ID“ technologija veikia dar greičiau. Tai puikiai pastebėsite naudodamiesi „Apple Pay“. Šis modelis taip pat yra pagamintas iš naujų medžiagų, kurios jį sutvirtina ir suteikia jam daugiau ilgaamžiškumo. Tai reiškia, kad praėjusių metų nesusipratimai dėl išmaniųjų telefonų patvarumo jau praeityje. „Apple“ kompanija akimirksniu priėmė reikiamas išvadas ir gerokai patobulino savo gaminamus „iPhone“ išmaniuosius telefonus.

Galiausiai būtina paminėti tai, ko iki šiol niekuomet nematėme – tai yra „3D Touch“ technologija, veikianti tik kartu su naujausia „iOS 9“. Ji iš esmės pakeičia naudojimąsi išmaniaisiais telefonais. Na, nebent jūs esate „Apple Watch“ vartotojas, kuris jau yra susipažinęs su „Force Touch“ galimybėmis. Bet kuriuo atveju, šių metų „Apple“ kompanijos pristatyti modeliai yra gerokai patobulėję ir tapę kur kas pranašesni, todėl kiekvienas išmaniųjų telefonų gerbėjas gali susipažinti su didesniu funkcionalumu, patogumu ir kokybe. Ką gi, viskas apie „Apple iPhone 6 Plus“ išmaniojo telefono modelį yra pateikta šioje nuorodoje.