„Apple iPhone 6S Plus“ – žingsnis link tobulybės

Apple iPhone 6S Plus

Praėjusių metų „Apple“ kompanijos pristatyti išmaniųjų telefonų modeliai nebuvo pernelyg pribloškiantys, tačiau šie metai yra visiškai kitokie. Pristačius „Apple iPhone 6S Plus“ ir „iPhone 6S“ modelius, vartotojai buvo apstulbę. Žinoma, ši technologijų milžinė tai geba kuo puikiausiai. Nors patobulinimų nėra labai daug, tačiau esami pasižymi didele svarba ir radikaliais pokyčiais. Vienas iš didžiausių korekcijų patyrė išmaniojo telefono kamera, nepamirštant ir veikimo galios, RAM kiekio ir „iOS 9“ funkcionalumo.

Kai pasirodo nauji išmaniųjų telefonų modeliai, kyla pagrįstas klausimas, ar verta atsinaujinti savo dabartinį? Jei kalbame apie „Apple iPhone 6S Plus“, atsakymas yra akivaizdus – neabejotinai verta. Tačiau apie viską nuo pradžių.

Dabartinis „iPhone 6S Plus“ modelis atrodo taip pat kaip ir praėjusių metų, tačiau tai ir yra šauniausia. 5,5 colių ekrano įstrižainė ir toks pats pikselių skaičius (1920×1080 rezoliucija) kiekviename ekrano colyje – 401. Nors kitų kompanijų kuriami modeliai jau kurį laiką siūlo gerokai didesnę rezoliuciją, „Apple“ išlieka ištikima savo taikomiems standartams ir išskirtiniam požiūriui į išmaniuosius telefonus.

Pastarųjų metų modelyje „Touch ID“ technologija veikia dar greičiau. Tai puikiai pastebėsite naudodamiesi „Apple Pay“. Šis modelis taip pat yra pagamintas iš naujų medžiagų, kurios jį sutvirtina ir suteikia jam daugiau ilgaamžiškumo. Tai reiškia, kad praėjusių metų nesusipratimai dėl išmaniųjų telefonų patvarumo jau praeityje. „Apple“ kompanija akimirksniu priėmė reikiamas išvadas ir gerokai patobulino savo gaminamus „iPhone“ išmaniuosius telefonus.

Galiausiai būtina paminėti tai, ko iki šiol niekuomet nematėme – tai yra „3D Touch“ technologija, veikianti tik kartu su naujausia „iOS 9“. Ji iš esmės pakeičia naudojimąsi išmaniaisiais telefonais. Na, nebent jūs esate „Apple Watch“ vartotojas, kuris jau yra susipažinęs su „Force Touch“ galimybėmis. Bet kuriuo atveju, šių metų „Apple“ kompanijos pristatyti modeliai yra gerokai patobulėję ir tapę kur kas pranašesni, todėl kiekvienas išmaniųjų telefonų gerbėjas gali susipažinti su didesniu funkcionalumu, patogumu ir kokybe. Ką gi, viskas apie „Apple iPhone 6 Plus“ išmaniojo telefono modelį yra pateikta šioje nuorodoje.