Spausdintuvai ir rašalo kasetės

Rasalo kasetesEsate priklausomi nuo spausdintuvo? Jį naudojate ne tik darbe, bet ir namuose? O gal neturite, tačiau svarstote jį įsigyti, tačiau stinga žinių, kokio tipo spausdintuvas yra tinkamas jums ir kaip nepermokėti bei nesusivilioti naujausiais modeliais ar didele akcija, kuri vis tiek neparodo tinkamos prietaiso kainos?

Ne bėda, pirmiausiai pagalvokite kiek norėtumėte ir kiek galėtumėte išleisti pinigų spausdintuvui. Taip pat apsvarstykite, kaip dažnai jūs juo naudositės. Vieniems spausdintuvas yra kasdieninio naudojimo prietaisas, kitiems jo prireikia vos kartą per savaitę ar netgi rečiau. Būkite atidūs ir sekite nuolaidas. Dauguma parduotuvių jau turi savo internetinius tinklalapius, kuriuose galite palyginti kainas ar išsirinkti patinkantį modelį. Jei vis dar svarstote ar geriau įsigyti rašalinį, ar lazerinį spausdintuvą, pirmiausiai prisiminkite, ką dažniausiai spausdinate. Jei tai paveikslėliai, atvirukai, darbai, kuriems yra reikalingos spalvos ir itin gera jų kokybė – nedvejokite ir rinkitės iš rašalinių spausdintuvų asortimento. Kitą vertus, jei spausdinate itin dažnai, dažniausiai mokslui ar darbui skirtus dokumentus, elektronines knygas ir visa kita, kas dažniausiai būna raidės juodai ant balto, pagalvokite apie lazerinį spausdintuvą.

Abiejuose yra daugybė pliusų, tačiau nereikėtų pamiršti ir to, kad rasalo kasetes po ilgo naudojimo pasibaigia. Joms pasibaigus nevertėtų pulti į paniką. Tiesiog ramiai pagalvokite kur yra artimiausia vieta, kurioje yra pardavinėjami spausdintuvai, kompiuteriniai prietaisai bei jums tinkančios spausdintuvo kasetės. Jei nuvykstate į parduotuvę, o ten nėra jūsų tipo originalios kasetės, pabandykite įsigyti neoriginalią, tačiau prieš tai pasitarkite su pardavimų pagalbininkais, nes pasitaiko tokių spausdintuvų, kurie turi mikroschemas, o šios nepripažįsta kitokio tipo kasečių. Yra ir dar vienas būdas, kaip galite toliau tęsti spausdinimo darbus. Tai yra rašalo kasečių papildymas. Papildytos kasetės tarnauja taip pat ilgai, o ir pildymo kaina yra mažesnė. Pildydami tausosite gamtą ir būsite tikri, kad kasetė tiks jūsų spausdintuvui, kokybė išliks nepriekaištinga ir toliau galėsite džiaugtis savo spausdintuvu. Įprastai rašaliniai spausdintuvai atspausdina iki 500 lapų, o lazeriniai bene tris kartus viršija šį skaičių.