Kaip atsikratyti nereikalingų skolų?

Kiekvienais metais tiek Lietuvos, tiek ir pasaulio ekonomika tik auga. Augant ne tik darbuotojų užimtumui ir kvalifikacijai, bet ir vidutiniui šalies atlyginimui, vis daugiau mūsų galime įsigyti norimų prekių ar paslaugų. Nors tai skamba labai gerai, tačiau net ir tokiomis aplinkybėmis, kuomet, atrodytų, kad turėtų tik džiaugtis, yra dalykų, kurie ne visai džiugina. Kaip jau ir minėjome, augant ekonomikai, auga ir darbuotojų atlyginimas, vis dėlto su juo taip pat auga ir bendrasis gyventojų įsiskolinimo rodiklis.

Esmė tokia, kad jeigu esate statistinis vidutinės klasės darbuotojas, kuo daugiau jūs uždirbate, tuo daugiau galite ir pasiskolinti. Tiek bankai, tiek ir kitos finansinės institucijos noriai skolina asmenims, turintiems neblogas mėnesines pajamas, o tokių žmonių – kasdien vis daugėja. Tokiu būdu yra didinamas noras skolintis bei skatinamas perteklinis vartojimas. Apie tai šneka net daugelis garsių finansų pasaulio ekspertų ir tai daro jau ne vienerius metus. Skatinant perteklinį skolinimąsi, daugėja ir asmenų, turinčių nereikalingų įsiskolinimų. Nemaža dalis iš jų, netgi vėluoja grąžinti turimas paskolas.

Reiktų suprasti, kad į panašias situacijas galime patekti kiekvienas iš mūsų, nesame nuo to tikrai apsaugoti. Tačiau tikrai yra galimybė maksimaliai tam pasiruošti. Vienas iš jų – geras finansinis raštingumas ir finansų planavimas. Mūsų nuomone, tikrai neverta gyventi baimėje ar nežinoje, kai tema pasisuka apie pinigus. Jeigu patiriate finansinius sunkumus, galite kreiptis dėl paskolos turintiems skolų. Ši paskola leis jums bent trumpam atsipūsti bei grąžinti jau pradelstus finansinius įsipareigojimus. Taip pat grąžinus pačias svarbiausias skolas galėsite ramiai nuspręsti, ką daryti toliau. Šioje vietoj labai svarbus šaltas protas ir tinkami finansiniai sprendimai.

Suprantama, kad iškilus finansinėms problemos apie jas tikrai nemėgsta šnekėtis atvirai. Visada norisi, kad šios problemos nekomplikuotų ir taip sudėtingo gyvenimo, o paprasčiausiai dingtų kaip galima greičiau. Tai, kaip jau ir minėjome, gali padėti pasiekti tik geras finansinis planavimas, kuris leis visas paimtas paskolas grąžinti laiku be didesnio galvos skausmo. Kai tikrai norime kažką pasiekti – rasime daugelį būdų, kad tai ir taptų tikrove, o ne vien tikslais mūsų galvose.

Pakavimo medžiagų kainos priklauso nuo daug faktorių

pakavimo medziagosIeškote pakavimo medžiagų tiekėjo, kuris pasiūlytų priimtinas kainas? Šiaip mažų kainų niekas nesiūlo. Norint jas gauti, teks duoti kažką mainais. Pakavimo medžiagos už mažiausią kainą gali būti įsigyjamos tada, jeigu perkamas tam tikras jų kiekis. Logiška, kad vos už kelis vokus niekas jums nuolaidų nedarys. Kalba eina būtent apie pakavimo medžiagų pirkimą iš internetinių parduotuvių.

Norint užsiimti el. prekyba, teks pasirūpinti ne tik prekėmis, bet ir tinkamais įpakavimais. Aišku, galvoje turime ne prekių pakuotes, o būtent siuntų paruošimą. Pakavimo medžiagos turi būti pasirenkamos taip, kad jos tiktų konkrečių prekių pakavimui. Aiškiau kalbant, juk nepakuosite dūžtančių daiktų į siuntų maišus ar vokus? Tam juk reikės specialių dėžių ir apsauginių medžiagų. Tad, prieš renkantis pakavimo medžiagas, apgalvokite kokios būtų tinkamiausios būtent jūsų parduodamoms prekėms.

Labai kvaila būtų užsakinėti pakavimo medžiagas mažais kiekiais ir labai dažnai. Tai tiesiog būtų visiškai neracionalios išlaidos, kurių galima išvengti. Tarkime, jeigu per mėnesį daro kelis užsakymus, tuomet vien už pristatymą sumokate gana nemažą sumą. Juk tokia sumą galima sutaupyti užsakant reikiamą pakavimo medžiagų kiekį vieno užsakymo metu. Tuo labiau, jeigu vertė bus nemaža, gali būti, kad ir už tą pristatymą nereikės mokėti. Ką jau kalbėti apie specialias nuolaidas, kurias taiko pardavėjai ir tiekėjai.

Norint gauti specialias nuolaidas iš tiekėjų ar tiesiog paprastų pakavimo medžiagų pardavėjų, reikia atitikti tam tikrus reikalavimus. Pavyzdžiui, norint gauti papildomą nuolaidą, gali būti nurodyta, jog turėsite užsakyti pakavimo medžiagų už tam tikrą sumą. Taip pat gali būti nurodyta, kad papildomos nuolaidos taikomos lojaliems klientams. Lojalūs klientai yra tie, kurie perka nuolatos, o ne vieną kitą kartą per metus. Tad, jeigu domitės nuolaidomis, turite pasidomėti pardavėjų ir tiekėjų skelbiama pagrindine informacija ir reikalavimais.

Kaip bebūtų, jokiais būdais nereikėtų švaistyti pinigų užsakant pigias ir nekokybiškas pakavimo medžiagas. Internete jau yra daug nusiskundimų apie kiniškus gaminius. Užsakant pakavimo medžiagas iš Kinijoje veikiančių pardavėjų, galima ne tik išlošti, bet ir pralošti.

Nusprendus pasirinkti buhalterinės apskaitos paslaugų bendrovę

Buhalterija

Be kokybiškai, profesionaliai ir tinkamai tvarkomos įmonės buhalterinės apskaitos nėra jokios galimybės suprasti, kokia yra tikroji įmonės finansinė situacija. Be to, dėl aplaidžios buhalterinės apskaitos įmonei gali būti taikomos baudos ir įvairios sankcijos. Taigi, akivaizdu, kad įmonės buhalterija būtina pasirūpinti kiekvienam verslui. Sprendimų šiuo atveju yra įvairių, tačiau dažniausiai pasirenkama kreiptis į buhalterinių paslaugų bendroves. Tokiu atveju verslas gali išvengti pernelyg didelių papildomų išlaidų ir užtikrinti, kad buhalterinė apskaita būtų tvarkoma tinkamai.

Kaip bebūtų, buhalterinių paslaugų bendrovių šiuolaikinėje rinkoje yra daugybė (pvz., ApskaitaAG.lt), todėl kiekvienas verslo savininkas turi labai plačias galimybes ir didelę pasirinkimo laisvę. Kita vertus, kai rinkoje yra tiek daug skirtingų bendrovių, kai kuriems verslo savininkams gali kilti daug papildomų klausimų. Todėl jei jūs nežinote, kurią bendrovę vertėtų pasirinkti, visuomet atsižvelkite į keletą svarbių detalių.

  • Buhalterinių paslaugų teikėjų turima patirtis. Svarbu atsižvelgti, kokia yra tokių paslaugų teikėjų patirtis šioje rinkoje. Kuo ji yra didesnė – tuo profesionalesnių paslaugų galima tikėtis sulaukti.
  • Buhalterinės apskaitos planai. Kiekvienoje buhalterinių paslaugų bendrovė yra siūlomi skirtingi buhalterinės apskaitos planai, kurie yra pritaikyti skirtingomis komercinės veiklos apimtims pasižyminčioms įmonėms. Tai reiškia, kad mažesnė bendrovė už buhalterinę apskaitą moka mažiau nei didelė įmonė. Buhalterinių paslaugų kaina yra proporcinga įmonės dydžiui (buhalterinių procesų apimčiai), todėl verslui, kuris patiki savo buhalterinę apskaitą tokių paslaugų teikėjams, netenka patirti pernelyg didelių išlaidų.
  • Bendrovės siūlomos papildomos paslaugos. Neretai buhalterinių paslaugų bendrovės savo klientams gali pasiūlyti ir papildomas paslaugas, pvz., verslo konsultacijas, įmonių steigimą ir kt.
  • Reputacija ir atsiliepimai. Svarbu, kad buhalterines paslaugas siūlanti bendrovė taip pat pasižymėtų ir labai gera reputacija. Jei tokie paslaugų teikėjai rinkoje veikia jau kurį laiką, įprastai nėra sudėtinga surasti kitų vartotojų atsiliepimus ir vertinimus.
  • Požiūris į klientus. Atsižvelkite ir į tai, koks yra tokių paslaugų teikėjų požiūris į savo klientus. Jis turėtų būti labai atsakingas ir profesionalus. Tuomet jūs naudodamiesi tokiomis paslaugomis galėtumėte būti tikri, kad prireikus visuomet sulauksite operatyvios ir profesionalios pagalbos.

Kur pateikiamos originalios kalėdinių dovanų idėjos?

kalediniu dovanu idejosGalvojate kokios kalėdinių dovanų idėjos dabar yra patraukliausios? Tai sužinosite apsilankę tam tikruose interneto portaluose. Įvairiausias idėjas pateikia tiek naujienų tinklapiai, tiek specialios el. parduotuvės, tiek ir informacinės interneto svetainės. Čia galite sužinoti kaip tinkamai išrinkti dovaną bet kokiam žmogui, jog ta dovana jam iš tiesų patiktų. Tai liečia ne tik tuos, kurie dovanoms ketina skirti didžiules pinigų sumas. Dabar simbolines dovanas galima įsigyti kad ir už vos kelis eurus. Svarbiausia yra dairytis tam tikrose interneto svetainėse. Labiausiai patariama vengti tokių vietų, kuriose pateikiamos ne tik idėjos, bet ir sudaromos neva geros sąlygos viską įsigyti už mažesnę nei rinkos kainą.

Budrūs turi būti tie, kurie dairosi skelbimų tinklalapiuose arba socialiniuose tinklapiuose. Jeigu jums kažkas siūlo kažkokią idėją, o svarbiausia – siūlo viską įsigyti keletą kartų pigiau, tuomet jau reikėtų dvejoti dėl sąžiningumo. Gali būti keli variantai, kaip viskas baigtųsi. Pirmiausiu atveju, gali būti, jog sumokėjus pinigus, jūs nieko negausite. Tiesiog tai būdas pritraukti naivius asmenis. Kitu atveju, galite sumokėti pinigus, bet gausite ne tai ko tikėjotės. Matote, keletą kartų pigesnės prekės būna tuomet, kai jos yra labai prasto kokybės. Juk tokių dovanų dovanoti tikrai nesinorės. Tad, jeigu norite, kad viskas būtų saugu ir patikima, tuomet reikės dovanų įsigijimui ir paieškai skirti kiek daugiau laiko.

Norint nupirkti kažką originalaus, nebūtina keliauti iš vieno prekybos centro į kitą. Geriausia būtų žiūrinėti elektroninėje erdvėje pateikiamus pasiūlymus. Štai, kad ir pagrindinės internetinės parduotuvės – jos gali pasiūlyti įvairias idėjas, o geriausia tai, kad ten viską įsigyti bus saugu. Yra netgi specializuotų el. parduotuvių, kurios apsistoja tik ties dovanomis. Tai reiškia, kad jose jūs galėsite filtruoti visus pasiūlymus t.y. bus lengva rasti dovanas vyrui ar moteriai. Taipogi ten leidžiama koreguoti ir paieškos filtrus – galėsite nustatyti turimą biudžetą.

Kalbant apie originalių dovanų idėjas, turite suprasti, kad kuo dovana originalesnė, tuo didesnė kaina gali būti taikoma jos įsigijimo metu.

Kodėl bitcoin kursas dažnai krenta žemyn?

bitcoin kursasKetinate investuoti solidžią sumą į bitcoin valiutą? Turėkite galvoje, kad bitcoin kursas šiuo metu nėra pastovus, jis labai kinta. Pokyčiai vyksta kone kas valandą. Šiuo metu bitcoin kursas yra perkopęs net 5000 eurų sumą, o investuotojai ir ekspertai pabrėžia, kad tai tik menka dalis to kiek dar ši valiuta kils. Tad, jeigu ketinate nemažą sumą investuoti į šią valiutą, tai paskubėkite jos įsigyti, nes jos pabrangimas galimas kad ir už kelių minučių. Ekspertai pabrėžia, kad bitcoin valiutos įsigijimas nėra toks lengvas procesas kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Pirmiausia reikia daug dėmesio skirti domėjimuisi pačia valiuta. Kai kurie žmonės aklai investuoja į šią valiutą nepasidomėdami nei keityklomis, nei kitais niuansais. Tai garantuoja nuostolius.

Pirmiausia reikia suprasti, kad bitcoin kursas ir toliau svyruos. Jis kils ir leisis žemyn, todėl perkantiems šią virtualią valiutą reikėtų nusiteikti, jog prireiks kantrybės. Kantrybė bus jūsų draugas. Valiuta gali nusileisti per kelis šimtus eurų vos per kelias sekundes, tačiau ne kartą buvo atvejų, kuomet po kelių minučių šios valiutos vertė grįžo į tą pačią vietą. Dėl tokių staigių šuolių, žinoma, išlošia patyrę investuotojai, kurie užsiima spekuliacijomis t.y. laukia momento kuomet valiutas smarkiai nukris, ją superka, o matant pakilimą, ją paskui parduoda didesne kaina. Kartais netgi yra imituojami valiutų šuoliai.

Būtina žinoti, kad dažnai pasitaiko atvejų, kuomet šia valiuta yra tyčia manipuliuojama. Stambiausi bitcoin turėtojai neretai staigiai parduoda šią valiutą ir tuomet jos vertė nukrenta. Kai įvyksta kritimas, kiti ją nuperka žemesne kaina. Aišku, po trumpo laiko valiutos vertė grįžta į pradžią ir šitaip uždirbama nemažai pinigų. Jeigu norite išvengti tokių manipuliacijų, tuomet jokiu būdu nereikėtų išsigąsti staigių kritimų žemyn, nes tikėtina, kad po trumpo laiko bitcoin kursas atsigaus ar netgi dar labiau pakils.

Bitcoin kursas svyruoja dėl daugelio priežasčių, tačiau kritimus lemia būtent su šia valiuta susiję neigiami įvykiai. Jeigu jų nėra, tuomet šios valiutos vertė kad ir nežymiai, tačiau po truputį kyla aukštyn.

Pakavimo prekes dabar internete įsigyti galima daug pigiau

pakavimo prekesVisas pakavimo prekes pigiau įsigyti norintys verslininkai ir privatūs fiziniai asmenys turėtų rinktis el. parduotuvių pasiūlymus. Jau įprasta, kad didžiąją dalį prekių pigiau galima įsigyti internetu. Tai liečia ir ieškančius didesnių kiekių. Pakavimo prekes mažesnėmis kainomis dabar siūlo specializuotos, populiariausios internetinės parduotuvės. Jose kiekvienas gali rasti reikalingas medžiagas tiek didelių, tiek ir smulkių daiktų pakavimui. Tai ypač aktualu turėtų būti tiems, kurie ruošiasi prekiauti internetu. Pakavimo medžiagų, prekybos veiklos vykdymo metu, prireikia itin daug, todėl ketinantiems užsisakyti didelius kiekius patariama ieškoti ir tiekėjų.

Reikalingas pakavimo prekes siūlančias el. parduotuves lengviausia rasti per paieškos sistemas.

Norintiems įsigyti kažkokias specifines pakavimo prekes reikėtų dairytis paieškos sistemose. Jose užtenka suvesti norimas medžiagų kategorijas, o tada paieškos sistemos grąžina rezultatus su el. parduotuvėmis, kurios jas siūlo. Pavyzdžiui, jeigu jums reikalingi plastikiniai vokai, tai šį terminą ir vedate paieškos sistemoje. Pabrėžtina, kad didžiausios pakavimo medžiagų el. parduotuvės dažniausiai siūlo ir labai didelį asortimentą. Tai reiškia, kad vienoje vietoje jūs galite įsigyti visų kategorijų pakavimo prekes.

Ieškant tam tikrų pakavimo prekių, reikėtų dairytis tik į tas el. parduotuves, kurios neturi blogų atsiliepimų. Kai kurie pardavėjai yra sukčiai, o tai dažniausiai liečia neaiškius asmenis. Jeigu norite, kad pirkimo metu būtų užtikrintas saugumas, tai tuomet vertėtų rinktis tas el. parduotuves, kurios neturi neigiamos reputacijos. Tiesiog siūloma vengti tokių vietų kaip: skelbimų portalai, socialiniai tinklai, forumai ir t.t. Žinoma, tai netaikoma tais atvejais, jeigu tuos pasiūlymus pateikia oficialios el. parduotuvės.

Pakavimo prekės internetu visuomet siūlomos pigiau nei kitur.

Verta žinoti, kad elektroninėje erdvėje pakavimo prekes įsigyti visada galima pigiau. Jums reikia susirasti arba el. parduotuves arba paprastus pakavimo prekių tiekėjus. Perkant paprastai, geriausia būtų rinkti visas priemones ne po kelis vienetus, o tiesiog pakuotėmis, nes jos yra santykinai pigesnės. Jeigu kreipsitės į tiekėjus, tai tikėtina, kad privalėsite sudaryti sutartis. Jos gali būti dviejų tipų – ilgalaikio ir trumpalaikio bendradarbiavimo, tad čia jau patiems teks viską išsiaiškinti plačiau.

Kreditai per 15 minučių Lietuvoje suteikiami retai

kreditai per 15 minuciuJeigu dėl kažkokių priežasčių nusprendėte skolintis internetu, tai turite žinoti, kad dabar  kreditai per 15 minučių jau nebėra išduodami. Tokia tvarka įsigaliojo po pernai priimtų vartojimo kredito įstatymo pataisų. Kredito bendrovės turi itin kruopščiai vertinti visus kliento pateiktus duomenis. Jeigu iš jų bus matoma, kad asmuo skolinasi negaudamas jokių pajamų ar turėdamas labai didelius įsipareigojimus, kredito bendrovės privalės atmesti tokio asmens paskolos paraišką. Turite suprasti, kad kreditai per 15 minučių išduodami tik tiems, kurie tiksliai pateikia savo asmeninius duomenis bei gauna dideles pajamas kiekvieną mėnesį. Taip pat reikėtų pabrėžti, kad besiskolinantys asmuo neturėtų per daug įsipareigoti kitiems kreditoriams.

Visi kreditai per 15 minučių turi būti išduodami atsakingai.

Jeigu asmuo, kuris pateikia kredito paraišką, yra laikomas bedarbiu, tai jis paskolos gauti negali. Kiekvienam besiskolinančiam asmeniui būtina žinoti, kad visos kredito bendrovės atsakingai vertina kliento mokumą. Visos turimos skolos yra užregistruojamos kredito istorijoje. Kai pateikiate kredito paraišką, jūsų patys duodate sutikimą ir dėl duomenų tvarkymo. Tokiu atveju, kreditų bendrovė turi teisę patikrinti visą jūsų informaciją. Ji galės sužinoti ar jūs tinkamai vykdėte visus savo įsipareigojimus anksčiau. Jeigu anksčiau nemokėjote skolų, tai tokiu atveju, būsite laikomas neatsakingu asmeniu. Kiek kitokia situacija yra, jeigu jus domina paskolos su vekseliu.

Visiems norintiems gauti paskolą reikėtų atidžiau vertinti savo finansines galimybes. Jeigu skolinatės be jokio saiko, tai tuomet labai greitai pasieksite savo skolinimosi ribas. Kreditoriai negalės išduoti jokios paskolos, jeigu jūsų turimi įsipareigojimai bus labai dideli. Kreditai per 15 minučių lengviau užduodami tais atvejais, jeigu asmuo pateikia paraišką  nurodydamas visiškai teisingus asmeninius duomenis. Taip pat toks asmuo privalo gauti labai dideles pajamas, o taip pat privalo turėti mažus įsipareigojimus.

Kreditai per 15 minučių neišduodami sukčiams, aferistams, bedarbiams asmenims.

Turite žinoti, kad kiekviena paskola turi būti išduodama tik tiems asmenims, kurie tikrai vykdys visus savo įsipareigojimus pagal kredito sutartis. Jeigu jūs esate sukčius, tai tokiu atveju tikėtis paskolos gavimo jums nereikėtų, nes kreditoriai matys visą informaciją apie jūsų atliktus darbus. Visi kreditai per 15 minučių išduodami tik sąžiningiems ir ne mažas pajamas gaunantiems asmenims.

Statistika negailestinga: skolinamasi rečiau, bet gerokai daugiau

paskolosNors Lietuvos bankas jau prieš kurį laiką ėmėsi reguliuoti paskolų rinką, vis tiek vis dar daug žmonių klimpsta į nemažas skolas. Ekspertai viena iš priežasčių įvardina būtent bendrą kainų lygio kilimą. Gyventojų pajamos didėja, tačiau jos nedidėja taip sparčiai kaip paslaugų ar maisto prekių kainos. Būtent perkamoji galia dabar yra viena iš priežasčių kodėl daugelis gyventojų bando skolintis iš greitųjų kreditų bendrovių. Jie tiesiog nesugeba sudurti galo su galu. Statistika, kurią skelbia Lietuvos bankas, rodo, kad išduotų kreditų skaičius pernai sumažėjo, tačiau gyventojai bendros skolos nesumažino – jie skolinosi rečiau, tačiau gerokai daugiau.

Galvojantiems kaip išspręsti sunkumus dėl kredito įmokų mokėjimo patariama vengti skuboto skolinimosi.

Dar viena priežastis kodėl gyventojams sunkiai sekasi vykdyti skolinius įsipareigojimus yra ta, kad dauguma jų ima paskolas neapgalvotai. Kiekvienas finansinis įsipareigojimas turi būti prisiimamas prieš tai kruopščiai išanalizavus visas sąlygas. Dauguma kreditų išduodami net nežiūrint į mokėtiną palūkanų normą. Kadangi kai kurie asmenys savo biudžetą planuoti nelabai sugeba, jie tiesiog pasikliauja kredito bendrovių pasiūlymais, kurie dažnai net nėra naudingi. Tai ypač liečia tuos, kurie susigundo tais ilgalaikiais kreditais, kuriems taikoma pirmų mėnesių atidėjimo galimybė. Paprasčiausiai, kuomet kreditoriai pasiūlo neva nemokamus kreditus, vartotojai jais susigundo ir paskui nelabai atkreipia dėmesį į sumokamų palūkanų sumas.

Renkantis paskolas, būtina kruopščiai peržiūrėti sumokamą palūkanų dalį. Jeigu yra galimybė, geriau jau atsisakykite tų pasiūlymų su pirmų įmokų atidėjimu, jeigu paskui vis tiek teks mokėti milžiniškas palūkanas. Tokios paskolos nebus naudingos.

Jeigu asmenys skolinasi nepagalvotai, tai dažniausiai jie tik dar giliau klimpsta į skolas.

Dažniausiai su finansiniais sunkumais susiduriantys asmenys bando problemas dėl įmokų mokėjimo spręsti naujais kreditais – jais dengia senas skolas. Finansų ekspertai pabrėžia, kad tokiais atvejais reikėtų be galo kruopščiai viską perskaičiuoti, nes neretai kai kurie asmenys skolinasi dar brangiau, ir grąžinus senas skolas, naujos būna dar didesnės. Taip yra dėl to, kad dažnai asmenys pasirenka dar didesnes palūkanas nustatančių kreditorius. Jeigu jūs ketinate naujomis paskolomis dengti senas, tai tuomet bent jau dairykitės į specializuotus refinansavimo kreditus.

Norintiems sumažinti skolas, ekspertai pataria vengti tokių paskolų, kurios refinansavimo metu tik padidintų kredito įmokas. Paprastai kalbant, kuomet rinksitės refinansavimo paskolą, pasirinkite tokį patį terminą, kuris liko senų skolų dengimui. Taip pat nurodykite tokią kredito sumą, kuri būtų lygi grąžinant ankstesnes skolas. Tada galėsite matyti ar nauja paskola padėtų sumažinti kredito įmokas ar ne. Jeigu mokėti tektų dar daugiau nei prieš tai, tai tokių paskolų neimkite – ieškokite kitų kreditorių. Dabar Lietuvoje galima rasti ne vieną paskolų teikėją, kuris siūlo refinansavimo paslaugas geresnėmis sąlygomis.

Paskolų refinansavimas internetu – būdas priartinti skolų grąžinimo dieną

paskolu refinansavimas internetuDabar paskolų refinansavimas internetu atliekamas daug greičiau nei bet kada, tačiau norintiems pasiskolinti vertėtų atkreipi dėmesį į savo finansinę situaciją. Finansų srityje dirbantys specialistai pabrėžia, kad asmenys, kurių situacija dėl finansų yra prasta, neturėtų kreiptis į kredito įstaigas dėl naujos paskolos – jos tiesiog nebus išduodamos. Tai yra reikalavimas, kurį nustatė finansų rinkos priežiūros institucija (Lietuvos bankas).

Vaizdžiai kalbant, šiuo metu paskolų refinansavimas internetu ir perkreditavimas neatliekamas tiems, kurie neturės pinigų įmokų sumokėjimui. Kredito įstaigos apskaičiuos ar besiskolinantis asmuo tikrai išgalės laiku vykdyti įsipareigojimus. Tai atliekama per kreditingumo vertinimo procedūrą.

Paskolų refinansavimas internetu yra paslauga, kuria turi pasidomėti visi turintys didelių skolų.

Ko gero jau nesulaukiate tos dienos, kuomet galėsite sumokėti paskutinę kredito įmoką? Na, tokią dieną galima kaip reikia priartinti – refinansavimui skirti kreditai tam ir yra, jog asmenys, turintys nemažai skolų, tas skolas galėtų greičiau sumažinti be išankstinių įmokų sumokėjimo.

Paprastai kalbant, refinansavimo paskoloms taikomas tas pats reikalavimas – joms negali būti taikoma didesnė nei 75 procentų metinė palūkanų norma. Jeigu jūs skolinotės prieš porą metų, tai ko gero mokate dar didesnes palūkanas nei minėta riba.

Jeigu rinksitės paskolų refinansavimą internetu, tai jūs galėsite visas skolas grąžinti anksčiau laiko ir jums nebereikės kas mėnesį mokėti tų didelių įmokų. Bet, nepamirškite, kad po refinansavimo jūs skolingi būsite naujai kredito įstaigai. Žinoma, geriausia tai, kad naujam kreditoriui jūs kiekvieną mėnesį privalėsite mokėti mažesnes įmokas nei mokėjote iki šiol. Tai jums leistų netgi sumokėti įmokas po du kartus ir šitaip priartinsite skolos grąžinimo dieną.

Paskolų refinansavimas internetu turi būti pasirenkamas tose bendrovėse, kuriose yra mažiausios palūkanos.

Verta pabrėžti, kad asmenims reikėtų itin kruopščiai peržiūrėti kredito sutartyje nurodytas metines palūkanas. Jeigu jūs imsite refinansavimui skirtą kreditą tomis pačiomis ar didesnėmis palūkanomis, tai logiška, kad jūs skolų nesumažinsite – jos liks tokios pat ar net didesnės. Tam visuomet siūloma kruopščiai dairytis į visus rinkoje esamus pasiūlymus. Skolintis reikia ten, kur palūkanų norma yra mažiausia.

Skelbimai ir kiti reklamos būdai

Interneto amžius mums atnešė itin daug naujovių. Prieš keletą metų naujienų skaitymas internete aplenkė iki tol populiariausią žinių šaltinį – laikraščius. Socialiniai tinklai jau senai yra vienas populiariausių bendravimo būdų ir nuolat populiarėja ir keičiasi. Jie dar prieš dešimt metų buvo itin populiarus bendravimas forumuose bei įvairių programų pokalbių kambariuose, tai prieš kelis metus Lietuvoje jų vietą visiškai pakeitė facebookas, o pasaulyje jis konkuravo su kitais socialiniais tinklais, tokiais kaip twiteris ar vkontakte.

SkelbimaiPasikeitė ne tik žinių gavimo ar bendravimo formos. Pasikeitė ir prekių bei paslaugų reklama. Ankščiau mes apie įmonių ar individualia veikla užsiimančių asmenų veiklą sužinodavome iš lauko reklamos, televizorių, radijų ar laikraščių, tuo tarpu dabar mus internete nuolatos taranuoja reklamos.

Žinoma išmanesni interneto vartotojai žino būdų kaip apsisaugoti nuo itin įkyrių reklamų ir ieškoti reikiamos prekės ar paslaugos tik tuo metu, kai jos reikia. Būtent todėl tam tikri reklamos kanalai yra pranašesni už įkyriai į akis lendančias reklamas. Vienas iš tokių kanalų yra skelbimai internete.

Visų pirma, skelbimai už įkyrias reklamas yra pranašesni tuo, kad įkyrios reklamos stengiasi įtikinti žmogų pirkti tuo metu, kai jis apie tai net negalvoja. Jam yra rodomos žoliapjovės, o jis galbūt net neturi kiemo, kuriame galėtų pjauti žolę, arba jam per prievartą yra kišamos masažo paslaugos, kai jis jų jokiu būdu nenori.

Tuo tarpu skelbimų portalai šioje vietoje turi pranašumą, skelbimai yra patalpinti tose skiltyse, į kurias žmonės užeina ieškodami būtent tų paslaugų ar prekių, kurias ir tikisi rasti atitinkamuose tinklalapiuose ir jų kategorijose. Žinant tai, kiekvieno individualios įmonės savininkas, ar verslo liudijimo turėtojas, turėtų įsidėti savo skelbimą, bent jau į populiariausius skelbimų tinklalapius, tam, kad jo paslaugos būtų pasiekiamos visiems jų trokštantiems klientams.

Internetas išplėtė mūsų galimybes taip, kaip joks kitas įrankis iki jo. Mums tereikia išmokti išspausti iš jo visą įmanomą naudą ir mūsų verslas tuomet klestės kaip niekados iki tol neklestėjo.